skip to Main Content

RYHMÄLIIKUNNAN ILMOITUSTAULU

TUURAUKSET JA VAIHTUVAN OHJAAJAN TUNNIT

Torstai 21.2.
18.00 Body 50 / Yvonne
19.00 Voimajooga 50 / Yvonne

Perjantai 22.2.
17.30 IISEE Focus Power 55-60 / Satu H.

WEDNESDAY PARTY!

Keskiviikon bailutunti vaihtuvalla teemalla ja ohjaajalla
27.2. ZumbaStep 45 / Maiju
6.3. Buti Yoga 60 / Anna
13.3. Buti Yoga 60 / Anna

***

HYVINVOINTIPÄIVÄ
Lauantaina 2.3. klo 10.30 – 16.00

Tervetuloa viettämään liikunnallista lauantaita kaupungin monipuolisimpaan kuntokeskukseen! Tunneille ja kuntosalille koko päivän vapaa pääsy!

Päivän erikoistarjouksena 10-kerran kortit 60€ (norm. 80€)  sekä 12kk jäsenyys 39€/kk + maaliskuu 0€ + liittymismaksu 0€!

Aikataulu
11.00 Piloxing 45 / Maiju – ryhmäliikuntasali
12.00 IISEE Aero Power (pyöräily) 45 / Satu H. – sisäpyöräilysali
12.15 Kahvakuula 30 / Sonja – toiminnallinen sali
13.00 Pilates 45 / Tarja – ryhmäliikuntasali
13.00 Naisten itsepuolustus 45 / Pekka – kamppailusali
14.00 ZumbaGold 45 / Martha – ryhmäliikuntasali
14.00 X-fit 60 / Pekka – toiminnallinen sali

Tervetuloa tutustumaan tiloissamme toimivan Fysio 2000 palveluihin! Lauantaina 2.3. varatuista hoidoista jopa -50%! esim. fysioterapia 45min 27,50€ ja hieronta 45min 24,00€.

***

RYHMÄLIIKUNTATUNNIT, KEVÄT 2019

Maanantai
10.00 Pilates 60 / Tarja
11.30 Kahvakuula 30 / Tuomas
12.15 Seniorit, kuntosali 60 (alkeet) / Sonja
18.00 Kahvakuula 60 / Sonja
18.40 IISEE Lime Power 30 / Nina S.
18.15 Zumba 50 / Satu K.
19.15 Voimajooga 50 / Satu K.

Tiistai
9.30 Seniorit, kuntosali 60 (jatko) / Sonja
11.00 Seniorit, kuntosali 60 (jatko) / Sonja
17.00 Kuntonyrkkeily 60 / Joni
17.30 RVP 50 / Maiju
18.00 X-fit Sport 60 / Toni
18.30 Piloxing 60 / Maiju
19.30 IISEE Aero Power 45 / Satu H.

Keskiviikko
10.30 ZumbaGold 45 / Yvonne & Martha
10.45 IISEE Lime 30 / Sonja & Kai
11.30 Päiväjooga 45 / Yvonne
17.15 Rengasharjoittelu 50 / Tuomas
18.15 Kehonhuolto 45 / Tuomas
18.15 IISEE Aero Power 45 / Nelly
19.15 Wednesday Party! / Vaihtuva teema & ohjaaja

Torstai
9.00 Seniorit, kuntopiiri 60 (jatko) / Sonja
10.00 Seniorit, kuntopiiri 60 (alkeet) / Sonja
11.30 Seniorit, kuntosali 60 (alkeet) / Sonja
18.00 Painonnosto 60 / Toni
18.00 IISEE Aero Power 45 / Nina B.
18.00 Body 50 / Maija
19.00 Voimajooga 50 / Maija

Perjantai
17.30 IISEE Focus Power 55-60 / Vaihtuva ohjaaja

Lauantai
14.00 X-fit 60 / Vaihtuva ohjaaja

Sunnuntai
12.30 Pilateksen periaatteet & tekniikka 30 / Tarja*
13.00 Pilates 60 / Tarja
17.30 Pump 50 / Nina B.
18.30 IISEE Aero Power 45 / Nina B. (tammi-helmikuu) & Petra (maalis-huhtikuu)

*Johdantotunti joka kuun ensimmäisenä sunnuntaina.

 

Back To Top