RYHMÄLIIKUNNAN ILMOITUSTAULU

TUURAUKSET / TUNTIMUUTOKSET

Maanantai 20.11.
18.00 Zumba 50 / Maiju

Keskiviikko 22.11.
10.30 Zumba Gold 45 / Jaana
18.00 STRONG by Zumba 60 / Sarita

Keskiviikko 29.11.
10.30 Zumba Gold 45 / Jaana

TULEVIA TAPAHTUMIA

3.12. Suomi 100 IISEE

RYHMÄLIIKUNTATUNNIT 1.10. – 17.12.2017 

Ryhmäliikunta-aikataulun tunnit pidetään neljässä eri salissa: Ryhmäliikunta (R), sisäpyöräily (I = IISEE), toiminnallinen harjoittelu (T) ja panoraama (P).

Maanantai
11.00 IISEE Lime 30 / Sonja & Kai (I)
11.35 Kahvakuula 30 / Sonja & Kai (R)
17.00 Kuntonyrkkeily 50 / Kai (P)
17.00 Body 50 / Yvonne (R)
17.20 IISEE Lime Power 30 / Satu H. (I)
18.00 Kahvakuula 60 / Sonja (T)
18.00 Zumba 50 / Satu K. (R)
18.00 IISEE Aero Power 45 / Satu H. (I)
19.00 Voimajooga 50 / Satu K. (R)

Tiistai
17.30 RVP 50 / Nina (R)
18.30 Kehonpainoharjoittelu 60 / Tomi (T)
18.30 ZumbaStep 50 / Maiju (R)
18.30 IISEE Focus Power 55-60 / Nina (I)
19.30 X-fit Sport 60 / Toni (T)

Keskiviikko
10.30 ZumbaGold 45 / Martha (R)
11.30 Päiväjooga 45 / Sonja (R)
18.00 STRONG by Zumba 60 / Katri (R)
18.00 Rengasharjoittelu 60 / Sonja (T)
18.30 IISEE Lime Power 30 / Nelly (I)
19.15 X-fit 60 / Ville (T)
19.15 Voimajooga 50 / Maija (R)

Torstai
17.00 Piloxing 60 / Maiju (R)
18.05 RVP 50 / Anna (R)
18.00 X-fit Sport 60 / Toni (T)
19.00 Kahvakuula 60 / Tomi (T)
19.00 IISEE Aero Power 45 / Petra (I)

Perjantai
16.30 Kehonhuolto 60 / Kai (R)
17.30 IISEE Aero Power 45 / Maiju (I)

Sunnuntai
17.00 IISEE Focus Power 55-60 / Petra (I)
18.00 Pump 50 / Nina (R)

*Keskiviikon klo 10.30 ZumbaGold 2€ lisämaksu päiväjäsenkorttilaisille.

SISÄPYÖRÄILYTUNNIT 1.10. – 17.12.2017
Sisäpyöräilytunnit IISEE-salissa.

Maanantai
11.00 IISEE Lime 30 / Sonja & Kai
17.20 IISEE Lime Power 30 / Satu H.
18.00 IISEE Aero Power 45 / Satu H.

Tiistai
18.30 IISEE Focus Power 55-60 / Nina

Keskiviikko
18.30 IISEE Lime Power 30 / Nelly

Torstai
19.00 IISEE Aero Power 45 / Petra

Perjantai
17.30 IISEE Aero Power 45 / Maiju

Sunnuntai
17.00 IISEE Focus Power 55-60 / Petra